Zábava

Dětské hřiště

Lokalita: V Našem hotelovém resortu, na pláži Jaderského moře.

Děti ve své podstatě pohyb milují. Proto se snažíme, abychom jim pobyt venku co nejvíce zpříjemnili popř. aby zde nalezli nové kamarády. Jako hlavní dominanta je zde pirátská loď která se v pozadí s mořem krásně vyjímá. Jako podklad je použita uměla tráva. Veškeré součásti hřiště jsme vybírali o ohledem na nejvyšší míru bezpečí. Celé hřiště je uvnitř resortu a děti tak máte neustále pod dohledem.


Bazén

V horkých dnech není lepší alternativa, než zchlazení v bazénu. Voda v našem bazénu je neustále filtrována a čištěna. Hloubka bazénu je 1,4 m, proto mohou děti bezpečně a klidně plavat.


Horské kolo

Proč nevyrazit do okolí? V blízkosti ostrova Vir (který je s pevninou spojen mostem) se nachází mnoho krásných zátok, opuštěných pláží, vináren nebo prostě jenom skvělých míst co stojí za to vidět. Nabízíme zapůjčení horských kol na celý den na kterých můžete na vlastní pěst prozkoumat každý kout ostrova a okolí. Na Viru je sedm oficiálních cyklistických stezek, od lehkých až po náročné. Všechny trasy jdou proti směru hodinových ručiček. Část cyklostezek prochází obydlenou částí ostrova a pokračuje do nedotčené přírody, kde se šíří vůně borovic s nádherným výhledem na moře a neobydlenou krajinu. Více informací na http://www.zadarbikemagic.com/…/mtb-19-vir/


Šnorchlování

Šnorchlování je nejjednodušší a nejpřístupnější formou potápění. Můžete ho provádět především v průzračných pobřežních vodách, v nichž můžete pozorovat hejna ryb a jiných podmořských živočichů. Zpravidla plavete na hladině vody a obličej při tom držíte pod vodou. Dýcháte pomocí šnorchlu, který dal této aktivitě jméno. Když pod vodou vypátráte něco zajímavého, zadržíte dech a potopíte se do větší hloubky.


Buggy

Lokalita: 900 m. – 10 min pěšky

Ve kterém vozidle si užijete adrenalinovou jízdu a vítr ve vlasech, podobně jako na motorce, ale zároveň budete chráněni skoro jako při jízdě v autě? Přece v buggyně!

U Našeho resortu se nachází přírodní trať s terénními nerovnostmi, kde si můžete vyzkoušet jízdu vozem buggy. Kombinéza i kukla je v ceně půjčovného.

  • Průměrná rychlost 40km/h
  • Nejvyšší rychlost 60km/h
  • Počáteční zrychlení jako F1

V buggy mužou jet 2 osoby a střídat se v řízení.Běh a procházky

Lokalita: V Našem hotelovém resortu, na pláži Jaderského moře.

Dopoledne, nebo k večeru můžete vzít tenisky a proběhnout se podél pobřeží pláže, nebo jen tak vyrazit na procházku a nadýchat mořského vzduchu, užít si nezapomenutelných západů slunce s větrem ve vlasech. Poznat kouzlo večerního koupání v moři.