Hodnocení 20 hodnocení

Přidat nové hodnocení

TJ Zdravi Stepanov TJ Zdravi Stepanov | 25. 9. 2019

Ráj pro 47 c vičenek…nebyly jsme v tomto rezortu cvičit poprvé a vżdy jsme díky Marcelovi byli max spokojeni.Kvēten 2019 ale diky celému personalu byl prostē TOP…Ješte jednou díky a jen tak dále…Jana


Richtrovi Richtrovi | 19. 8. 2019

Letos již potřetí a stále velice spokojeni. Od Marcela vřelé přivítání a personál oproti loňsku o 100% lepší. No a rybí specialitu Marcello plato jsme si letos také nenechali ujít. Děkujeme Marcelovi a jeho personálu za příjemnou dovolenou. … a zařiďte prosím konečně možnost placení kartou :-)


Valkovi :-) Valkovi :-) | 16. 8. 2019

V tomto resortu jsme byli na třítýdenní dovolené a byli jsme naprosto spokojeni. Ubytování v apartmánech bylo skvělé, pokoje čisté a nové. Prostředí okolo apartmánu úžasné. Vyšlo i počasí, takže perfektní dovolená. Chtěli bychom poděkovat jmenovitě: Andy, Kláře, Megí, Honzovi a Marcelovi a celému resortu udělujeme jedničku s hvězdičkou. Valkovi.


Valkovi :-) Valkovi :-) | 15. 8. 2019

S rodinou jsme byli v tomto resortu na dovolené v délce 3 týdnů a byli jsme naprosto spokojeni. Ubytování bylo na vysoké úrovni, apartmán čistý a nový. Okolí skvělé, personál špičkový. Na příští rok už jsme si zamluvili termín a už se těšíme. Poděkování Kláře, Andy, Megí, Honzovi, Marcelovi a jedničku s hvězdičkou celému resortu. Valkovi.


Markét Markét | 10. 8. 2019

byli jsme tu už 2× a po loňském roce opravdu změna k lepšímu. Nové pokoje, vše po příjezdu čisté, upravené, Marcel by se mohl pro všechny rozkrájet. Supr personál a na baru prostě skvělý tým. Zázemí pro děti – nové hřiště :). Jako maminka dvou děti jsem si tady opravdu odpočinula. Moře opravdu kousíček, bazén čistý – nevýhoda byla, že jsem přijela k moři a děti byly radši v bazénu :))) ale zažili jsme tu i první velké vlny a to se dětem moooc líbilo. Na plaži málo lidí, parádní lehátka nejen u bazénu, ale i u moře. Prostě dovolená pro děti jak má být. :)Takže za nás obrovská spokojenost a pokoj 13 bude příští rok zase náš. Díky moc za změnu Marceli a ostatní.


Adriana Guľášová Adriana Guľášová | 8. 8. 2019

Ľudia boli ste už niekedy na dovolenke v raji? Nám sa to podarilo v tomto skvelom rezorte kde sa o nás starali anjeli a to doslova a do písmena. Veľmi ma teší , že sme si tento rok vybrali práve tento rezort . Bola to špica voľba hlavne kvôli tomu, že časť našej dovolenkujucej zostavy bola prvý krát v živote pri mori a hneď na šupu taký luxus. Marcel veľká vďaka za ústretovosť pri riešení nášho problému,veď ty vieš . Andrejke a ostatným dievčatám v obsluhe zo srdca tiež veľká vďaka takýto prístup človek v dnešnom svete zažije už len zriedka. Všetko s láskou a hlavne s úsmevom na tvári . Honzovi taktiež palec hore proste bombový chlap a kuchár. No a ešte nakoniec nemôžem nespomenúť pivečko bolo suproveeeee. Marcel budúci rok sme tam opäť vo väčšom počte!!!!Nezabudni na nás východniarov


Štefan Štefan | 30. 7. 2019

boli sme tam od 21.7–28.7 počasie ok rezort nádhera personál špička v skratke od správcu Marcela cez barmanky obsluhujúci personál až po pána kuchára sama jednička.Skratka nedá sa to opisať na budúci rok sme tam zase.


Petra a Jiří Petra a Jiří | 24. 7. 2019

super dovolená v krásném prostředí, super změna za barem (Andy s Klárkou), skvělý kuchař Honzíno a Marcelino.. a samo Meghan, nerada bych na někoho zapomněla.. tak zase příští rok, kamarádi :) mohu jen doporučit P a J


Martin Balčík Martin Balčík | 22. 7. 2019

Nikdy žádné hodnocení nedávám ale tady musím… Areál čistý, líbivý, pokoje moderní se vším co člověk potřebuje… Hlavní věc co mě strašně potěšila je zázemí pro děti… Hřiště, bazén atd vše na očích rodičů… Pro mě absolutní top! Slečny na baru vždy s úsměvem, čepovaná Plzeň jako bonbónek… Za mě super místo vypnout hlavu a vyřádit děti… Velké díky a přidávám #marcelino :-)… Multifunkční pán pro kterého není nic problém… Děkujeme těšíme se na příští léto u vás!


Monika a Martin Monika a Martin | 21. 7. 2019

Dekujeme celemu personalu resortu za uzasnou dovolenou…pro rodiny s detmi naprosto idealni misto…hriste, bazen, krasna cista plaz 10m od ubytovani. Neni naprosto co vytknout a pristi rok jedem urcite znovu. Jeste jednou dekujeme…


Mišo a Kika Mišo a Kika | 11. 7. 2019

Boli sme tam koncom júna. Veľká spokojnosť a úplní pohoda! Určite sa vrátime!


Viera a Marian Viera a Marian | 10. 7. 2019

Krásny, luxusný rezort. Klimatizované apartmány, bar s kuchyňou pri bazéne, každý deň čistý bazén, detské ihrisko, posilovacie stroje, lehátka so slnečníkmi pri bazéne ale aj pri mori, všade poriadok a čisto. Apropos skvelá pláž 15 m od bránky resortu. V bare veľmi príjemná obsluha vďaka Andrejke, chutné jedlo vďaka Honzovi a správca resortu Marcel, ktorý sa snaží splniť vám všetky želania. Aj náš súkromný kajak nám bez problémov uskladnil v areály. Proste výborné. Skutočnosť prekonala všetky naše očakávania. Držím im palce, aby im to takto čo najdlhšie vydržalo, vtedy si dovolenkujúci naozaj oddýchnu od všedných starostí.


Langerovi Langerovi | 4. 7. 2019

Nemůže hodnotit jinak než pozitivně! Můžeme jen doporučit! Určitě znovu zavítáme????


Josef a Andrea Železní Josef a Andrea Železní | 3. 7. 2019

V tomto resortu se nám moc líbí, poloha přímo na pláži v klidné části ostrova s krásně čistým mořem. Takže tento rok jsme opět zvolili už po třetí tohle místo, a stále nás překvapuje novými příjemnými změnami. Ať už se jedná o velmi dobré ubytování se skvělým prostředím a úžasným přístupem týmu lidí, kteří se starají o hosty. Marcel, Andrejka, Honza a Jirka jsou vždy připraveni splnit veškeré požadavky hostů s úsměvem a dobrou náladou. Všechno bylo super a můžeme jen doporučit. Příští rok se opět vrátíme tentokrát na tři týdny. Díky za vše. Pepa, Andrea, Marek, Viktor a Anna Marie


Simona Kučerová Simona Kučerová | 30. 6. 2019

V tomto resortu se nám moc líbilo. Nejvíce ochota personálu, čistota, poloha přímo na pláži (nedaleko centra a přitom v klidnější části), kuchyně s barem a krásně čisté moře vhodné i ke šnorchlování. Vřele doporučujeme, jak pro rodiny s dětmi, tak pro samostatné páry????


Radim Sloboda Radim Sloboda | 27. 6. 2019

Zdravíme na Vir. Tento resort jsme navštívili již čtyřikrát. Vždy se jsme měli nějaké výhrady. Vše vyvrcholilo vloni kdy v našem termínu nefungovala kuchyně a bar měl také velké problémy atd. Byli jsme rozhodnutí jet jinam ale po tom co jsme se dozvěděli že je nový majitel řekli jsme si že ještě jednou zkusíme. Konečně si nemáme na co stěžovat a děkujeme celému personálu za příjemnou dovolenou strávenou na krásném místě blízko moře s ochotnými a příjemnými lidmi. Přejeme pohodový zbytek sezony a příští rok snad na shledanou.


Kateřina Geržová Kateřina Geržová | 24. 6. 2019

Letos jsme tento resort navštívili již po třetí. Krásné prostředí, čistá voda v bazénu, nové vybavení pokojů, pro děti super nové dětské hriště, pro nás dospělé super nová krásná, stále usměvavá a ochotná barmanka Andrejka. Nemůžu zapomenout ani na kuchaře Honzu a především Marcela, který se stará o vše, aby Vám při Vaší dovolené nic nescházelo. Příští rok jedeme zas!


Zdeněk Grund Zdeněk Grund | 21. 6. 2019

Navštívil jsem v Chorvatsku několik rekreačních resortů, ale v tomto resortu jsme byli velmi překvapeni s vynikajícím ubytováním i příjemným prostředím a profesionálním přístupem personálu. Pan správce Marcel velmi příjemný a milý k hostům, který se velmi snažil svým přístupem o spokojenost hostů. Kuchař Honza i servírka Andrejka s údržbářem Jirkou byli velmi příjemní a usměvavý k hostům a splnili i veškeré požadavky hostů. Svým příjemný vystupováním i úsměvem na tváři jsme se cítili jako bychom byli v rodinném kruhu. Ještě jednou všechno bylo super a rádi budeme svým známým doporučovat tento resort. Rádi se příští rok vrátíme do tohoto prostředí. Ještě jednou super super super a díky za vše.

Zdeněk a Alenka


Kateřina Jílková Kateřina Jílková | 20. 6. 2019

Po týdnu na ostrově Vir nejde hodnotit jinak než pozitivně.
Resort je ihned u moře, kde jsme si mohli půjčit lehátka i se slunečníkem. Pokud se nám nechtělo do moře, mohli se opláchnout pod venkovní sprchou a nebo skočit do krásného a čistého bazénu. U venkovního baru jsme trávili každý večer, už jen protože krásná a milá barmanka Andrea nám vždy umíchala perfektní drink, který dokázal osvěžit .
Pokud se nám nechtělo vařit, tak jsme si objednali jídlo v kuchyni v resortu, kde kuchař Honza přímo kouzlil. A nakonec úžasný Marcello, pro kterého nebyl problém cokoliv zařídit nebo s čímkoliv poradit.

Příští rok jsme dovolenou v Chorvatsku neplánovali, ale po týdnu na ostrově Vir jsme změnili plány a příští rok se sem určitě vrátíme.


Jiřina Malíková Jiřina Malíková | 8. 6. 2019

Maximální spokojenost. Rozhodně tento resort doporučuji, nově vybavené apartmány, dobrá poloha na pláži, Andrea v baru byla naše sluníčko a kuchař Honza vaří výborně. Určitě se sem ještě vrátíme.