Často kladené otázky

Jak si rezervovat pobyt?

Nejsnadnější a nejrychlejší způsob rezervace pobytu je přes rezervační systém apartmánu, který naleznete na těchto webových stránkách v sekci Rezervace.

Rezervační systém znázorňuje on-line obsazenost hotelu. Zelená políčka znamenají volné termíny a červená naopak obsazené.

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám během pár minut přijde na Váš e-mail voucher, který je potvrzením rezervace. Pokud Vám kopie objednávky nebyla doručena, pravděpodobně jste formulář neodeslali, nebo napsali svoji e-mailovou adresu špatně.

Mohu pobyt rezervovat telefonicky?

Neváhejte nás kontaktovat na tel: +420 739 088 525 a budeme Vám ve všem nápomocni.

Kolik zaplatím za ubytování v hotelu?

Přibližný ceník naleznete na těchto webových stránkách v sekci Ceník. Přesnou cenu zjistíte na on-line rezervacích.

Co je zahrnuto v ceně?

V ceně za pobyt jsou již zahrnuty všechny poplatky a DPH, stejně tak spotřeba energie, vody a úklid., parking, klimatizace a wifi internet. Cena je tedy konečná.

Mohu platit kreditní kartou?

Platba platební kartou není možná. Pobyt uhradíte dle domluvy bezhotovostním bankovním převodem na účet resortu. Po zaslání fakturačních údajů Vám zašleme fakturu s doplňujícím textem dle Vašeho požadavku.

Může po mě recepce požadovat zaplacení vratné kauce za pokoj/ apartmán?

Ve výjimečných případech může být při příjezdu kauce požadována, např. při rezervaci více pokojů nebo celého hotelu. Kauce je vratná při odjezdu a strhávají se z ní případné způsobené škody. O kauci je host vždy informován předem.

Od kdy se mohu na hotelu ubytovat?

Ubytování nových hostů probíhá mezi od 14.00. Pokud přijedete k nám již dopoledne, je možné po domluvě nechat Váš automobil zaparkovaný před apartmány a přijít se ubytovat až po 14:00 hodině.

Je možné se ubytovat dříve než ve 14:00 hodin?

Pokud to bude možné, samozřejmě Vám vyhovíme.

Do kdy musím uvolnit apartmán?

Pokoje i apartmán můžete v den odjezdu obývat do 10:00 hodin.

Mohu dostat při ubytování v hotelu nějakou slevu?

Děti do 2,99 let bez nároků na vlastní postel,či přistýlku s rodiči jsou ZDARMA.

Kde mohu nechat parkovat své auto?

Přímo u hotelu je oplocené parkoviště s bezpečnostní kamerou. Záběr z kamery je vysílán na recepci kterou hlídají naši zaměstnanci. Každý apartmán má rezervované jedno parkovací místo. Parkování pro hosty je ZDARMA.

Co patří do vybavení apartmánu?

Apartmán je vybaven moderním nábytkem. Součástí ložnice je manželská postel, satelitní LCD TV s nabídkou 150 českých i zahraničních programů, šatní skříň, polička a noční stolky. V ložnici je dostatek prostoru pro umístění dětské postýlky. Ve velkém obývacím pokoji je jídelní stůl se židlemi, šatní skříně, poličky, konferenční stolek. Koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.

Co si vzít na apartmán s sebou?

Na apartmánu je veškeré potřebné vybavení. Samozřejmostí je ložní povlečení, hygienické potřeby. S sebou tedy stačí vzít pouze věci osobní potřeby.

Jak je vybavená kuchyň na apartmánu?

Součástí kuchyňské linky na apartmánu je dvou nebo čtyř plotýnkový indukční vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička s mrazákem, hrnce, pánve, mísy, talíře, skleničky, hrníčky, šálky, příbory a další kuchyňské náčiní.

Je na apartmánech připojení na internet?

Celý areál hotelu je pokryt bezdrátovým Wi-Fi připojením k internetu. Přístup na internet je pro hosty hotelu vždy ZDARMA.

Mohu se k internetu připojit i vlastním notebookem?

Ano, připojení k internetu je možné přes Váš notebook, nebo jakékoli další zařízení podporující připojení pomocí Wi-Fi 802.11 a/b/g/n.

Jsou v okolí Riviera Resort Vir nějaké restaurace?

V současné době v okruhu 300 m od hotelu se nacházejí čtyři kvalitní restaurace, které vaří jak minutky, tak i denní nabídky (výhodné menu).

Mohu na apartmánu vařit?

Každý apartmán má kuchyňskou linku se sklokeramickou varnou deskou pro přípravu teplých jídel, nebo pro ohřev jídel v mikrovlnné troubě. Kuchyňský kout je vybaven základním nádobím (talíře, misky, příbory, sklenice, hrníčky atd.), mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazničkou a rychlovarnou konvicí. Větší apartmány (4+0, 4+1, 4+2) mají také horkovzdušnou troubu a myčku nádobí.